GAZETE VE DERGİ REKLAMLARI

Gazete ve Dergi reklamları, internetin yaygınlaşmasına rağmen halen daha önemini koruyan bir reklam mecrası olmayı sürdürüyor. Tüketici bakışında saygın bir yeri olması, tüketicinin para ödeyerek aldığı bir materyal olduğu için gazete ve dergideki her şeyi özen göstererek okuması, tek bir derginin birçok kişi tarafından okunuyor olması bu mecranın önemini arttıran unsurların başında geliyor.

Özellikle hangi basılı yayın organıyla hangi kitleye ulaşacağımızı tahmin edebilme olanağı da bu mecrayı efektif kılan unsurlardan biri. Bir yayın eviyseniz ve kitap tanıtımı yapmak istiyorsanız Kafa, Ot, Varlık gibi edebiyat severlerin takip ettiği dergilere reklam verirsiniz. Genç ve yetişkin erkeklere hitap eden bir markaysanız Socrates, Fitbol gibi spor içerikli dergilere, genele hitap etmek niyetindeyseniz Hürriyet gibi ana akım gazetelere, iş dünyasına seslenmek istiyorsanız Forbes dergisine reklam verirsiniz. Hangi gazetenin hangi dünya görüşünden insanlarca takip edildiği kolayca analiz edilebilir. Bu sayede tüketici, kendi gazetesinde reklamını gördüğü markaya karşı daha samimi bir yaklaşım sergiler.

Sahne Medya Gazete ve Dergi Reklamları Hizmeti

Sahne Medya, gazete ve dergi reklamlarında kelimelerin ve görsellerin gücünden faydalanıyor, hizmet verdiğiniz sektöre yönelik dergi ve gazetelere vereceğimiz reklamlarla sizleri hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Ekip olarak reklamlarınızın hangi mecrada daha fazla getirisi olacağına yönelik medya planlamasını yapıyor, potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz gazete ve dergileri belirleyerek hazırladığımız reklamlarınızı hedef kitlenize gösterip marka değerinizi ve ticaret hacminizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.