BLOG

Avm Reklamları

AVM’ler günümüzde küçük ve büyük tüm şehirlerde insanların en çok ziyaret ettiği ve uzun zaman geçirdiği yerlerin başında geliyor. Sosyolojik ve ekonomik olarak her sınıftan insanın kesişim noktası olan AVM’ler markalar için büyük bir vitrin niteliğinde.

Sinema Salonu Reklamları

Sinema salonları insanların mutlu ve heyecanlı olduğu, sevdikleriyle birlikte gittiği eğlenceli mekânlardır. Burada yayınlanan reklamlar, markalara bu mutlu anların bir parçası olma şansı verir ve insanların bilinç altında sıcak bir yer edinmelerini sağlar. 

Mobilboard Reklam

Hareket kabiliyetimiz markanızı Türkiye'nin her noktasına en kısa sürede ulaştırmaktadır. Türkiye'nin her noktasına tek merkezden ulaşılıyor olması, planlamada zaman kaybını önlemektedir. Açıkhavada tanıtım görevlileri tarafından ürün dağıtımları yaparak müşteri ile birebir iletişime geçebilen tek mecradır. Profesyonel operasyon ekibi, satış sonrası hizmeti müşteriye maksimum seviyede vermektedir. Gün içinde 8 saat aktif 2 saat stabil olmak üzere toplam 10 saat hizmet vermektedir.

Gazete ve Dergi Reklamları

Gazete ve Dergi reklamları, internetin yaygınlaşmasına rağmen halen daha önemini koruyan bir reklam mecrası olmayı sürdürüyor. Tüketici bakışında saygın bir yeri olması, tüketicinin para ödeyerek aldığı bir materyal olduğu için gazete ve dergideki her şeyi özen göstererek okuması, tek bir derginin birçok kişi tarafından okunuyor olması bu mecranın önemini arttıran unsurların başında geliyor.

REFERANSLARIMIZ

NEDEN NEDEN MAXİCHANNELS ?

Video
İçerik

Sektörde daima
yenilikçiyiz

Müşteri
Memnuniyeti

Projelendirme sonrası daima mutlu müşteriler

Güncel
Teknoloji

Projelendirme öncesi
ücretsiz keşif hizmeti

Yüksek Görüntü Kalitesi

Satış sonrası hızlı destek ve çözüm

Yaratıcı
İçerik

Alanında uzman kadromuz daima yanınızda

İhtiyaca
Özel

İhtiyaçlarınıza özel projeler üretir ve tasarlarız