HİZMETLERİMİZ

Reklam Mecraları İşletmeciliği

Markanız, hizmetleriniz ya da ürünleriniz ile ilgili herhangi bir aramada Google’da reklam olarak gösterilmek hem rakiplerinizin önüne geçmenizi hem de fark yaratmanızı sağlayacaktır. Çünkü Google, ücretli arama reklamcılığı konusunun öncülerinden sayılır. Bu platform sayesinde inanılmaz sayıda kullanıcı ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, hizmet ya da ürünlerinizi onlara kolayca gösterebilirsiniz. İsterseniz yerel, isterseniz global bir pazarda ürün tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir, günün hangi saatlerinde, haftanın hangi günlerinde daha iyi bir kitleye ulaştıysanız bunları raporlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir işletme veya markanın dışarıdan görünen yüzüdür. İşletme veya markanın bu yüzünü oluşturmak için yapılan çalışmalara ise kurumsal kimlik çalışması denir. Web Firmam kurumsal kimlik tasarımı hizmetini işletmeniz veya markanızı bir bütün olarak eksiksiz bir şekilde ele alır

Web Tasarım

Türkiye’de gerek yapılan açıklamalar olsun gerek kayıtlar olsun internet kullanımının hayatımızın %30 unu kapsadığını söylüyor.Yaklaşık 50 milyon kullanıcısı bulunan internetin şirketler ve bireysel tanıtım için en iyi reklam noktası olduğu bilinmektedir.Alınacak kıyafetden, kiralamaya, konaklama ve yatırıma, aklınıza gelen her soruda cevap bulabilmek için internet kullanılmaktadır.

İnternet sitenizin doğru yapılması durumunda Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara yükselerek pazarınızı ya da kişisel tanıtımınızı üst seviyeye çıkaracaksınız.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Nedir ?” sorusunun cevabını inceleyebilmemiz için önce Sosyal Medya yı kelime öbekleriyle inceleyelim.

Medya: Gazete,televizyon, dergi, internet gibi araçlar aracılığı ile insanların, olaylar ve diğer insanlarla kurduğu bir iletişim ortamıdır.

Sosyal: Kelime anlamı toplumla ilgili demektir.

Sosyal Medya birleştiğinde toplumla ilgili olayların internet üzerinden kişiler tarafından yorumlanması ve kişilerin güncel olan olaylarla ilgili yorumlarının yapılmasıdır.

Drone Çekimi

 Maxichannels yüksek teknolojiye sahip dronelar ile işletmenizin havadan gündüz ve gece fotoğraflarını ve videolarını çekerek ilgi çekici tanıtım videolarına  dönüştürür.

Foto / Video Çekim

Ürün çekimi ve video klip projelerinizde günümüz teknolojisinin en son imkanlarını size en iyi sonucu verebilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, profesyonel yaklaşımımızla sizlere layık olabilmenin gayreti içindeyiz. Memnun edilen her müşterinin iyi bir referans olacağı prensibi bilincinde hareket ederek çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

REFERANSLARIMIZ

NEDEN NEDEN MAXİCHANNELS ?

Video
İçerik

Sektörde daima
yenilikçiyiz

Müşteri
Memnuniyeti

Projelendirme sonrası daima mutlu müşteriler

Güncel
Teknoloji

Projelendirme öncesi
ücretsiz keşif hizmeti

Yüksek Görüntü Kalitesi

Satış sonrası hızlı destek ve çözüm

Yaratıcı
İçerik

Alanında uzman kadromuz daima yanınızda

İhtiyaca
Özel

İhtiyaçlarınıza özel projeler üretir ve tasarlarız